укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Про нас

Вітаємо!

Насамперед дякуємо за те, що заглянули у цей розділ!

Вам, мабуть, цікаво, що таке прокат дитячих товарів Baby Service? Як ми працюємо? Що робимо для того, щоб замовляти у нас дитячі товари на прокат було завжди вигідно та комфортно?

Зараз ми постараємось відповісти на усі ці запитання!

Почалось усе у 2005 році в Києві, де креативна і талановита молода мамочка Лена створила послугу прокату дитячих електронних ваг для немовлят.Так, як про таку класну «зручність» ще ніхто не знав, довелось усім і усе розповідати показувати і доводити...Пройшло зовсім небагато часу, і в прокаті Baby Service з’явились найкращі моделі дитячих товарів світових брендів, таких, як fisher price, graco, chicco, medela та інші.

В 2008 році відкрилось перше відділення Baby service у Львові.

Зараз ми з гордістю можемо називати себе всеукраїнською мережею дитячих прокатів  Baby Service, адже працюємо вже у 17 містах України! І ми впевнені- це не межа!

Ми постійно працюємо над над розширенням асортименту та покращенням якості наших послуг.Чим ми керуємось при цьому? Та тим же, що й ви ,обираючи найкраще для ваших малюків, адже перш за все- ми всі молоді мамочки і татусі!Ми прекрасно знаємо (адже переконались на власному досвіді) з чим зіштовхується сім’я, коли у ній з’являється малятко!Скільки всього необхідно купити, і як швидко ці речі стають непотрібними.

Ваги, молоковідсмокутвачі, радіоняні, автокрісла, гойдалки, шезлонги, ходунки і стрибунці, розвиваючі іграшки ...це ще не повний список того, що ви можете взяти у нас в оренду саме тоді, коли вам це потрібно, і повернути, як тільки потреба у цьому відпаде!

Чому брати в оренду дитячі речі найкраще саме у нас?

  • Тому, що Baby Service з 2008 року є зареєстрованим знаком для товарів та послуг в Україні.

свідоцтво на знак товарів та послуг

  • Тому,що саме у нас ви зможете взяти в оренду  дитячі товари відібрані за найбільш строгими критеріями.Дитячі товари найкращих виробників, визнані тисячами батьків у цілому світі.Це такі бренди, як Fisher Price, Chicco, Medela, Tiny Love, Mommert та інші.
  • Тому,що саме у нас всі речі підлягають контролю, за набором стандартів якості для речей, що здаються на прокат. Усі речі в обов’язковому порядку розбираються, чистяться з допомогою антиалергенних дитячих засобів рекомендованих з 0 місяців.Потім обов’язково проходять перевірку технічних показників,їх запаковують  у стретч-плівку,або рідну упаковку,і в такому вигляді доставляються клієнту. В Америці такий набір стандартів називається Cleaner Than New (чистіше,ніж нове).І це справді так!:-)
  • Тому, що у нас брати дитячі товари на прокат- найкомфортініше.У нас завжди найшвидша доставка, докладна консультація.Ми любимо наших клієнтів, і завжи знаходимо зручний для них варіант.Навіть, якщо це трішки не співпадає з нашими планами!:-)
  • Baby Service- це офіціно зареєтрована торгова марка з 2005 року.І саме ми були першими в Україні, а отже і досвіду у нас найбільше!:-)
  • Тому,що Baby Service – це не просто прокат – одноденка (коли якась мамочка накопичивши склад речей після свого малюка вдома,вирішує відкрити прокат дитячих товарів), а всеукраїнська мережа дитячих прокатів вже у 17 містах України
  • А ще,ми просто батьки.Мамочки і таточки!=)Тому хто,як не ми зрозуміє Вас найкраще?:-)

А ось і ми!Ми працюємо для вас у Львові!

БС Львів