укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Бактерицидні кварцеві лампи напрокат у Львові

Якщо вам знадобилась кварцева лампа напрокат, ви, швидше за все, зіштовхнулись із потребою дезинфекції приміщення.

Раніше існував один тип таких дезинфікуючих ламп - саме кварцеві лампи. Процес кварцування приміщення - це процес обеззаражування повітря (приміщення) шляхом опромінення його кварцевою лампою. В результаті такої обробки повітря збагачувалось озоном , який є дуже отруйним для організму людини, хоча й вбиває всілякі бяки(віруси, бактерії, грибки і т.д.) Під час кварцування приміщення слід вийди з нього, а після самого процесу ретельно провітрити. 

Ми пропонуємо вам сучасний варіант дезинфекції приміщення. Візьміть в оренду бактерицидну безозонову лампу. 

І кварцеві і бактерицидні лампи мають однакову здатність вбивати бактерії,так, як і ті й інші випромінюють ультрафіолетові промені, які згубно впливають на шкідливі мікроорганізми.

Але:

  • Кварцева лампа виготовляється з кварцевого скла, яке виробляє озон, що дуже токсичний для нашого з вами організму (що вже й говорити про діточок!). Якщо поглянути на кварцеву лампу ми обов'язково помітимо на ній продовгуваті "царапини" по всій колбочці.
  • Бактерицидна лампа зроблена із спеціального увіолевого скла, яке відфільтровує шкідливий озон. Після обробки приміщення такою лампою його не обов'язково провітрювати (хоча й не забороняється). Після роботи такої лампи, якщо підійти близенько, ви відчуєте запах озону, але в таких кількостях він не шкідливий для організму людини і швидко вивітрюється.

Вперше лампу із увіолевого скла випустила компанія «Philips». З тих пір лампи із нього витіснили всім знайомі і звичні кварцеві, і виходячи із бактерицидної дії таких опромінювачів на організми їх стали називати не "увіолеві лампи" а "бактерицидні лампи". Саме такі бактрерицидні лампи ми й пропонуємо вам взяти у нас в оренду.