укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

ХОДУНКИ, ШТОВХАЧІ

Дитячі ходунки напрокат у Львові.

Ходунки штовхач - це насправді корисна, правильна і цікава розвиваюча іграшка. А взяти штовхач в оренду, а не купувати його - правильне рішення, адже потрібна ця радість зовсім не довго.

Ходунки штовхач допоможуть вашій крихітці зробити перші кроки. Як правило такі спроби дітки роблять у віці від 9 місяців до року. Якщо ви помітили, що ваше чудо прагне відпустити рученята, і перейти самостійно з пункту А в пункт Б, але робить це ще не впевнено і боїться - беріть в Бебі Сервіс напрокат ходунки штовхач,і отримаєте помічника, опору та іграшку в одному. 

Ходунці штовхач додадуть маленьким дослідникам території впевненості, а весела музика буде підбадьорювати і стимулювати робити все більше та більше кроків. 

Брати в оренду штовхач вигідно та зручно, адже за нашими спостереженнями, ці ходунці потірібні 1-2 місяці. А інколи й кількох тижнів тренувань із штовхачем достатньо, аби дитинка зробила свої перші кроки вже без його допомоги.

Класичні ходунки - це така штука, яку варто взяти напрокат. потрібні вони, знову ж таки на маленький період, садити дитинку в них надовго не варто.  Коли малеча вже виросла із заколисуючих цетрів, гойдалок, шезлонгів - ви можете взяти в оренду ходунки і використовувати їх як безпечне місце, куди можна посадити дитинку, і зайнятись своїми справами. Оскільки на місці дітки віком 9 - 12 місяців точно сидіти не захочуть, ходунки задовільнять їх потребу переміщатись усюди, і вбережуть від небезпек, таких як, сходи чи гострі кути.

В прокаті дитячих товарів Baby Service ми пропонуємо ходунці фірми Chicco. Найперше тому, що вони прекрасно зарекомендували себе плані безпеки. Вони не перевернуться, не дозволять дитинці вдаритись об гострий кут, Ходунки Chicco оснащені відбійниками (захистом для східців) та ортопедичною спинкою.

Пам'ятаємо, як один татусь розповідав нам про те як шокував гостей стаючи внизу сходів і підкликаючи синочка, який стояв згори в ходунцях, як тільки малюк підходив до східців, ходунки автоматично блокувались, і далі він вже йти не міг.Гості ж про таку чудову особливість ходунків Chicco, звичайно, сном духом не відали 

В ходунки можна садити дитинку, яка вже самостійно та впевнено тримає спинку. Педіатри рекомендують батькам, щоб малята проводили в ходунцях не більше 1 - 1,5 год за добу.