укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

ЗАКОЛИСУЮЧІ ЦЕНТРИ ТА ГОЙДАЛКИ

Гойдалки - електронні помічники  для вас та ваших карапузиків.Прокат у Львові.

  • Така штука, гойдалки, відома, звичайно вже дуже давно. Але час не стоїть на місці, і сьогодні виробник пропонують вам вже зовсім не просто підвісні кріселка, які потрібно самостійно розгойдувати, а справжнісінькі дива техніки, створені для того, щоб допомагати мамочкам і дарувати радість малюкам.
  • Всього, що вміють сучасні електронні гойдалки, і не перелічити. А ми пропонуємо в оренду для вас лише найкращі, перевірені досвідом, та схвалені мільйонами мам у цілому світі моделі. Виробниками гойдалок , що заслуговуть довіри залишаються Fisher Price, Tiny Love, Chicco , Graco, Bright Stars.Звичайно, не всі з них вже знайшли місце в нашому асортименті, але ми над цим працюємо!:-)І були б страшенно вдячні, яккщо б ви підказали нам, які ще гойдалки ви хотіли б бачити в нашому прокаті дитячих товарів у Львові саме ви! Якщо ви вирішили нам допомогти з вибором, напишіть, будь ласка, в розділ  ВІДГУКИ.
  • Найважливішо властивістю гойдалок, є те, що вони ГОЙДАЮТЬ!При чому  Без вашої участі!І це дуже чсто сприяє тому, щоб малюки там засинали.А  батьки найчастіше цьому дуже раді!:-)  Нам особливо запам'яталась клієнтка, яка взяла в оренду годалку, а через місяць подзвонила, і попросила замінити її на шезлонг.Ми здивувались (ажде переважно буває навпаки), і поцікавились чому? На що клієнтка відповіла "ви розумієте, коли я кладу доцю в годалку, во вже через 5 хвилин спить, а мені так хочеться, щоб вона отим всім хоч трішки побавилась!" Так, буває по-всякому! :-)
  • Усі, без виключення гойдалки, які є в нашому прокаті вирізняються прекрасною якість матеріалів та продуманими до дрібниць сидіннями, в яких малюки завжди почувають себе дуже комфортно.Недаремно кажуть, що в першу чергу, захват малків від годалок пояснюється тим, що вони асоціюють перебування там, з перебуванням у маминому животику!Всі чохли легко зняти для чистки, якщо потрібно.
  • Між собою гойдалки відрізняються дизайном та розміром. Є серед них компактні та легкі, які ви можете переносити за собою куди вам зручно.А ще вони прекрасно підійдуть вам, якщо місця не так багато.Це такі гойдалки, як Delti, Chicco Polly
  • Є й більші гойдалки, які, звичайно, ви зможете переставляти, але навряд чи вам захочеться робити це часто!:-) Але  зате у них маса інших можливостей! Морські дива, наприклад, вміють гойдати і вправо-вліво і вперід-назад, а ще там вмонтований мобіль з гарненькими рибками і чудесний акваріум з підсвіткою. Swing And Bounce можна використовувати і як годалку, і як шезлонг.У гойдалки Силует надзвичано зручне сидіння і присутня функція вібро,  Lovin Hug  найпросторіша і "найвитриваліша", у ній комфортно більшим малюкам вагою аж до 13 кг.Гойдалку Rimini ви спокійно можете використовувати, як ліжко, а ще вона працює від мережі. А для прихильників класики ми пропонуємо механічну гойдалку Тако.
  • Сподіваємось обирати вам буде приємно, і вашому карапузові сподобається гойдатись! Ну, а якщо трапиться таке, що ваше чудо навідріз відмовиться сидіти в гойдалках, вияснити це за 100 грн прокату (в середньому) легше, аніж купувати її за 1500 грн, а потім думати, куди б продати за 900!