укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони
Best Rest (від мережі)
Best Rest (від мережі)
Як це працює?

Доставка: 100 грн

Умови прокату

Ви вносите

авансовий платіж:

820.00 грн

- якщо у нас вперше;

700.00 грн

- якщо користувалися нашими послугами;

Вартість оренди буде утримуватися із суми авансового платежу

Користуєтесь 1 місяць

350 грн

Користуєтесь більше місяця, за добу

11,6 грн
  • Коли ви повернете річ - ми повертаємо залишок грошей.
  • Додаткових і прихованих платежів немає.
  • Ми не обговорюємо термін оренди. Ви користуєтеся стільки, скільки вам потрібно
  • Просто і зручно

Best Rest (від мережі)

 Заколисуючий центр "Best Rest" напрокат у Львові.

Прокат дитячих товарів Бебі Сервіс у Львові пропонує вам взяти в оренду гойдалку нового покоління Best Rest.

Це ще один представник компактних заколисуючих центрів, які так легко переносити з місця на місце, і для якого знайдеться місце і у наменшій кімнаті, і навіть на маленькій кухні. Ці гойдалки для немовлят користуються величезною популярністю у наших найкрихітніших клієнтів, для яких, чим менша , компактніша і затишніша качелька - тим краще. Адже вони почувають себе там ніби знову потрапили до мамусиного животика.

Для діток від народження і до 2-3 місяців не дуже важливою є розважальна складова гойдалки у вигляді мобіле чи столиків з іграшками, а от продуманість сидіння, безшумність та плавність руху - вкрай важливі для таких манюнь. 

                                   Заколисуючий центр Best Rest      Заколисуючий центр Best Rest

Заколисуючий центр Best Rest  обладнаний системою безшумного заколисування з імітацією руху як на ручках у мами. А ще, це наша перша гойдалка серед компактних, яка працює від мережі, а отже, ви можете забути про необхідність змінювати батарейки.

                                 Заколисуючий центр Best Rest     Заколисуючий центр Best Rest

Мамусі, які беруть напрокат гайдалки чи заколисуючі центри, найчастіше запитують чи полога у них спинка. У цій качельці спинка максимально полога та зручна, а також продумана маленька комфортна подушечка для маленької голівки. Дуга з симпатичними іграшками рухома та зйомна, і за відсутності потреби у ній, її можна відхилити чи просто зняти. Про безпеку  вашого скарбу подбають п'ятиточкові ремінці безпеки із продуманою м'якою застібкою навколо твердої частини.

 Заколисуючий центр Best Rest     Заколисуючий центр Best Rest    Заколисуючий центр Best Rest     Заколисуючий центр Best Rest

Гойдалка також потішить різноманітними мелодіями які можна змінювати по черзі одним натиском на кнопочку. Цією ж кнопочкою регулюємо гучність просто притримавши її довше. До ваших послуг 4 швидкості заколисування та таймер, який можна увімкнути і запрограмувати качелю на 10, 20 чи 30 хвилин безперервної роботи, чи не вмикати - тоді гойдалка працюватиме, аж поки ви її не вимкнете самостійно. Режими заколисування та музики - автономні, і ви можете вмикати їх не залежно один від одного. Усі ці функції ви можете відрегулювати на зручній панелі управління.

Заколисуючий центр Best Rest

  • Заколисуючий центр витримує вагу дитинки до 9 кг.
  • Батарейки для роботи не потрібні, центр працює від мережі.
  • Тип руху : імітація заколисування на руках у мами.

Щоб взяти напрокат гойдалку Best Rest у Львові, телефонуйте:

247-10-57 чи (097)909-87-24  і замовляйте з доставкою, чи завітайте до нас у салон по вул. Моринецька 7а і заберіть його самостійно (але перед цим радимо зателефонувати щоб уточнити, чи в наявності центр:)