укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

МОБІЛЕ (КАРУСЕЛЬКИ НА ЛІЖЕЧКО)

Мобіле - найперша, найніжніша іграшка для ваших малят. 

Яка ж дитяча кімната бе цих яскравих карусельок?    

Відомі вже багато років, мобайлики продовжують завойовувати прихильність малюків та їх батьків.                          Мобайл

Але з часу перших таких іграшок мобілі  дуже сильно змінились:тепер чого вони тільки не можуть - іграшки крутяться в різні сторони чи вгору-вниз, щоб мелодії звучали, вже не потрібно бігати до ліжечка вашої крихітки кожних 3 хвилини, щоб завести моторчик, для цього тепер є пульт дистанційного управління: натиснули кнопочку, і лунають класичні мелодії чи щебет пташок або шелест річки на ваш вибір.

Деякі  моделі  обладнані проекторами, які в темоноті вимальовують на стінах та    стелях кімнати  неймовірні візерунки, міняться різними кольорами і шалено тішать цим маленьких янголят!

 

У нас ви можете обрати в оренду мобіле різних виробників, з різними функціями та дизайном. Прокат дитячої карусельки на ліжечко - вдале рішення, оскільки ви можете спробувати наскільки вам потрібна така річ, можете змінювати одну модель на іншу  в залежності від уподобань вашої дитинки. А коли ваше малятко підросте (приблизно у місяці 3-4 ), зможете взяти на прокат, наприклад, розвиваючий килимок ,бавитись яким карапузикам буде набагато цікавіше в такому віці!