укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

НЕБУЛАЙЗЕРИ (ІНГАЛЯТОРИ)

Взяти нарокат небулайзер (інгалятор ) у Львові

Взяти компресорний інгалятор в оренду можна рекомендувати і для лікування і для профілактики. Цей маленький прилад - просто паличка-виручалочка в осінньо-зимовий період як для дітей, так і для дорослих.

При чому, поклавши руку на серце, можемо запевнити - ця штука дійсно працює, і дуже допомагає. Це не лише наші висновки, які ми підтвердили, використовуючи інгалятор для лікування наших діток, а й висновки сотень наших клієнтів, які повертаючи взятий напрокат  небулайзер із радістю розповідають, наскільки легше пройшло лікування з допомогою інгалятора, наскільки менше шкоди вони завдали крихітному організму, часто - густо зовсім уникнувши лікування антибіотиками, сиропами та пігулками.

Зазвичай достатньо 1го тижня використання інгалятора. Саме тому взяти небулайзер в оренду - вірне рішення. Це у випадку, якщо ваша малеча хворіє не більше 2-3 разів за сезон. Якщо ж інгаляції за допомогою компресорного небулайзера потрібні частіше, радимо купити інгалятор для домашньої аптечки, і використовувати його не лише у лікувальних цілях, а й у цілях профілактики.

Що ж таке компресорний небулайзер (інгалятор)?

Якщо говорити стисло - це прилад, який за допомогою певного тиску розщеплює ліки на частинки настільки дрібні, наскільки потрібно для того, щоб ліки "дістались" до потрібної цілі, тобто не осіли в ротоглотці, а почали діяти саме в "хворому" місці, і подає їх саме в місце призначення.

Так, частинки розміром 10 мкм осідають і діють в ротоглотці, від 5 до 10 мкм в глотці, від 1 до 5 мкм в гортані і трахеї, в нижніх дихальних шляхах осідають частики розміром від 0,5 до 1 мкм, а ще менші - залишаються підвішаними у повітрі, не осідають в органах дихання і вільно виходять при видосі.

Небулайзер перетворює потрібні ліки в аерозоль із настільки маленькими частиками, що вони починають діяти одразу і в потрібному місці - людині стає легше дихати буквально з першим вдохом. Сухий, подразнюючий кашель проходить без застосування відхаркуючих засобів вже після перших сеансів і нгаляцій з компресорним небулайзером.

Користь від лікування за допомогою інгаляцій важко переоцінити.

  • По - перше ліки попадають одразу в місце свого призначення, а це береже шлунок і печінку вашої крихітки. Зараз кожна дбайлива матуся знає що таке шкідливий вплив барвників, консервантів та алергенів. А нікому ж не хочеться після одужання братися за лікування ускладнень, викликаних прийнятими ліками. 
  • По - друге, з небулайзером ви  суттєво зменшите кількість спожитих ліків, так, як і для інгаляції їх потрібно зазвичай в рази менше , аніж при прийомі внутрішньо, і саме одужання приходить значно швидше.
  • По - третє інгаляції з небулайзером абсолютно безпечні. З ним ви не отримаєте опіків, які можливі при інгаляціях дідівськими методами типу гарячої картоплі і дихання над банячком. Можливо деякі бабусі з нами і посперечаються, але нам, наприклад зручніше і ефективніше прати речі за допомогою пральної машинки,аніж вручну, а фото робити на цифровий носій, а не на плівку )) Чому б не скористатись і  прогресивними методами в лікуванні також?

Нагадуємо, що навіть із таким безпечним приладом, як небулайзер, не варто займатись самолікуванням! Ліки, які ви плануєте використовувати повинен призначити лише лікар! І, якщо ваші знайомі вилікували певне захворювання за допомогою певних ліків успішно, це не означає, що саме таке лікування потрібне і вам. Навіть звичайний нежить буває кількох видів. І деякі з них успішно лікуються за допомогою інгаляцій, а у деяких випадках інгаляції не показані.

Бажаємо вам міцного здоров'я, і сподіваємось, що в цей розділ вам доведеться заглядати дуууууже рідко! Краще приходьте до нас за іграшками чи автокріслами для подорожей! :)