укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Лтній конкурс #babyservice_travel

конкурс

Любі наші мандрівники!

Прокат дитячих товарів Baby Service розпочинає конкурс! Використайте хештег #babyservice_travel під фото і отримайте можливість виграти знижку 50% чи 25% на оренду!

Літо продовжує тішити нас теплом, сонечком і новими можливостями для подорожей та вражень! А орендувати ліжечко чи автокрісло для подорожі вже стало звичною справою. Навіщо ж купувати річ, яка потрібна всього на кілька тижнів? Чи возити за собою важенну коляску, яку можна взяти на прокат прямо на місці?

Наші візочки, ліжечка манежі, автокрісла та інші речі вже послужили  малятам у найрізноманітніших куточках світу!

Ви брали їх в оренду і їздили з ними по містах та містечках,побували  у горах та на морі, катались по рівненькому  асфальту та норовливій,  горбатій бруківці.

Без сумнівів ви привезли звідусіль море вражень, і ми дууууже просимо поділитись ними, та ще й отримати можливість виграти у конкурсі 50% чи 25% знижку на прокат!

Для участі у конкурсі потрібне ваше фото , де взята у нас напрокат річ зображена на фоні місця, в якому вона побувала опубліковане під хештегом #babyservice_travel у нижчевказаних місцях. 

Хочете взяти участь? Читайте далі >>>>

 Умови :

На фото повинна бути орендована Вами у нас річ  на фоні місця, куди ви з нею їздили. Малюк у ній - за бажанням.

Фото повинно бути опубліковане з хештегом #babyservice_travel

Кількість фото - не обмежена! Дата фото також ))

Отож, послідовність дій:

  • Публікуємо фото на наших сторінках у соцмережах під публікацією про конкурс:

www.facebook.com/babyservice.ua

http://vk.com/bslviv

Або на Вашій сторінці в Інстаграм 

  • Ставимо під  фото #babyservice_travel
  • У  формі зворотнього зв'язку http://www.babyservice.lviv.ua/contacts.html (форма знаходиться внизу сторіночки)  пишемо своє ім'я, прізвище, слово КОНКУРС . В тексті вказуємо місце де було зроблене фото та посилання на вашу публікацію.

Важливо!!! Без заповнення форми зворотнього зв'язку ви не зможете попасти у список учасників! Список буде опублікований на цій сторіночці і оновлюватиметься щодня до 13.00. Ми не публікуємо ваші електронні адреси і нікому їх не передаємо - вони потрібні нам тільки для зв'язку з вами.

Розіграш призів відбудеться в понеділок 31.08.15 о 13.00

Переможці отримають

1   місце :      знижка 50% на прокат речі що на фото   (визначається срвісом random.org за іменами учасників)

2 місце знижка 25% на прокат речі що на фото (визначається числом відміток Likе вашої публікації на сторіночці www.facebook.com/babyservice.ua )

3 місце:  знижка 25% на прокат речі що на фото (визначається числом відміток Likе вашої публікації на сторіночці http://vk.com/bslviv )

  • Якщо ви стали переможцем  і вже повернули річ - ми повернемо вам призові кошти на карточку чи особисто в руки. Якщо ви ще користуєтесь  - по факту повернення ми робимо вам знижку. Або ж ви зможете використати сертифікат на знижку для наступних подорожей з Baby Service! Знижка буде дійсна на договори прокату оформлені до 16.07.2016 року.

Чекаємо на Ваші фото і нехай щастить!!!