укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Свято Батьківства У Львові!Запрошуємо!

Вітаємо Вас свідомі батьки, талановитих мацьоп! 
Родинний центр "Мацьопа"  Запрошує Вас долучитися до унікальної події присвяченої 
Дню Захисту Дітей - Соціальний проект 
"Свято Батьківства" 
8 червня 2013 р. у клубі "Пікассо"
вул. Зелена, 88
  • В наш час широко пропагується ідея усвідомленого батьківства. Доказами цього є велика кількість періодичних видань присвячених питанням виховання, здоров'я та розвитку дітей, і також те, що у нашій країні з'являється все більше дитячих розвиваючих центрів різної спрямованості. 
  •    Ідея свята проголошує те, що свідоме батьківство - це усвідомлений процес впливу способу життя батьків на розвиток їхніх дітей. Цим заходом ми прагнемо донести до якомога більшої кількості батьків, що після появи в їхньому житті дитини яскраве життя лише набирає обертів.
  •    Завдяки нашим дітям у нас з'явилися нові інтереси, друзі, багато з нас почали робити цікаві та корисні речі. Та багато з нас  не покинули і старого стилю життя: саморозвиток, мандри, катання на лижах та навіть скелелазіння - всім цим реально займатися маючи маленьких дітей, і без допомоги нянь. Варто лише залучити малюків до свого життя.

 

    На святі ми вирішили навчити батьків відпочивати і розвиватися разом з дітьми і подарувати багато майстер-класів, цікавих конкурсів і першу в історії справжню клубну вечірку для батьків з дітьми. 

            Підтримайте цю подію і можливо, наша справа зробить багато сімей щасливішими, а далі і світ добрішим!

 

BabyService із радістю долучається до святкування!

На святі розігруватимуться 4 клубні карточки, а також ви зможете «поміряти» такі корисні штучки, як гойдалки, шезлонги, погратися з розвиваючими іграшками та отримати привабливі пропозиції від нашого прокату!

                                             КК
Запросіть сім'ї своїх друзів, колег та знайомих.
 
ВХІД ВІЛЬНИЙ!

РЕЄСТРАЦІЯ НА СВЯТО ОБОВ'ЯЗКОВА!
Кожен з учасників отримає подарунок