укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Інтернет магазин для годуючих мам "Mamasyana"

Говорити про користь грудного вигодовування для малят та їх матусь можна дуже багато.

  • Але у цей період ви можете зіштовхнутися з певними незручностями.Наприклад у підборі комфортного одягу для годування,або ж комфортного положення при годуванні.
  • Щоб створити найкомфортніші умови для вас та ваших малят у Львові працює талановита молода матуся Оксана, та її інтернет магазин "Мама-сяна".Звертаючись у цей інтернет магазин ви зможете отримати не лише чудові екологічно чисті і безпечні товари для годуючих матерів та малят, а й отримати дуже корисну консультацію від мамочки із суперпозитивних досвідом тривалого грудного вигодовування. А така підтримка завжди допомага та надихає!
  • "Mamasyana" Пропонує зручний та елегантний одяг для вагітних та годуючих мам, подушки для зручної вагітності та годування малюка, великий ассортимент слінгів та слінгоодягу, а також багаторазові підгузники.

А для власників Клубної карти Baby Service 5% знижка на будь які товари!

Заходьте та вибирайте ось сюди>>>>>>>>>

Грудне вигодовування у наш час - це не лише бузумовна користь, а й комфорт!

мамасяна                     мамасяна

А з інтернет магазином "Мама-сяна" ви зможете ще й суттєво зекоомити, використовуючи, наприклад, подушку для вагітних як зручне й затишне гніздечко для малюка, чи обравши багаторазові підгузники.

мамасяна         мамасяна