укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Прокат дитячих товарів у Львові?Звичайно ж Baby Service!

Оренда дитячих товарів у Львові? Це BabyService.

 Що таке прокат (оренда) дитячих товарів і навіщо він потрібен?

Ще не так давно поняття «прокат дитячих товарів» було чимось новим, і кожному клієнту доволилось пояснювати, а що ж вигідного, у тому, щоб брати дитячі речі на прокат?

Навіщо потрібен авансовий платіж? 

В якому стані речі з дитячого прокату,адже вони не нові, ними вже користувались?

Які   речі краще брати на прокат, а які вигідніше купити?

Сьогодні, аренда дитячих товарів у Львові -  це вже звична для багатьох батьків послуга, і більшість вищезгаданих запитань відпала сама собою. Адже матусі і татусі прекрасно розуміють, наскільки це зручно.

Мало того, більшість батьків вже прекрасно знають стандарти якості, за якими дитячі речі повинні здаватись напрокат, можуть порівняти якість послуг у різних пунктах та обрати оптимальне для них співвідношення ціна -якість.     Найчастіше низька ціна на прокат речі може свідчити тільки про те, що стандартів по догляду прокатний пункт не дотримується.

  • Вартість прокату в Бебі Сервіс включає багато інших речей -це і вартість прання (якісним антиалергенним дитячим порошком а також рядом засобів для видалення плям, які також повинні бути рекомендовані для діток з народження),і вартість очистки гарячим паром, пакування у стретч плівку, стартовий комплект батарейок, обслуговування речей, які потребують технічної перевірки та підтримки (ваги, заколисуючі центри, молоковідсмоктувачі).У нас ви не зможете взяти напрокат річ у день, коли вона звільнилась, оскільки мінімум 1 день нам потріден для того, щоб ви отримали її в такому стані, в якому вам буде приємно її експлатувати. Якщо дотримуватись усіх вищезгаданих критеріїв, вартість оренди не може бути низькою. 
  •  У нас ви знайдете дитячі товари відібрані за найбільш строгими критеріями. Дитячі товари найкращих виробників, визнані тисячами батьків у цілому світі. Це такі бренди, як Fisher Price, Chicco, Medela, Tiny Love, Mommert та інші. Адже ввести річ в асортимент прокату означає не просто купити річ. Це означає купити річ, яка служитиме роками, не втрачаючи ні функціональності ні зовнішнього вигляду, річ яку полюблять наші маленькі клєнти та їх батьки, річ яку ми із задоволенням пропонуватимемо вам не хвилюючись за її якість.
  • Для нас оренда дитячих товарів - це не такий собі додатковий дохід час від часу, не спосіб заробити гроші на речах, які залишились після наших діток (наші дітки й не бачили 90% тих речей які у нас є зараз). Це наша робота, наша справа, наш бізнес і велика частинка нашого життя. Ми розвозимо, перемо, чистимо, збираємо, розбираємо, докупляємо, вивчаємо і ще багааааато чого робимо для того, щоб якість прокату була на рівні.
  •  В Baby Service всі речі підлягають контролю, за набором стандартів якості для речей, що здаються на прокат. Усі речі в обов’язковому порядку розбираються, чистяться з допомогою антиалергенних дитячих засобів рекомендованих з 0 місяців.Потім обов’язково проходять перевірку технічних показників, запаковують  у стретч-плівку,або рідну упаковку,і в такому вигляді доставляються клієнту. В Америці такий набір стандартів називається Cleaner Than New (чистіше,ніж нове).І це справді так!
  • Baby Service- це офіціно зареєтрована торгова марка з 2005 року.І саме ми були першими в Україні, а отже і досвіду у нас найбульше!
  • Тому,що на сьогодні Baby Service- не просто один прокат, а ціла мережа прокатів.Це дружна команда, яка працює вже у 25 містах України.І це ще не межа! І всі ми займаємось тим, що найбільше любимо, що прекрасно розуміємо. Ми підтримуємо та консультуємо одне одного, постійно працюємо над покращенням якості нашої послуги. 
  • А ще,ми просто батьки.Мамочки і таточки!=) Тому ми прекрасно вас розуміємо!