укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Якість послуг дитячого прокату.

 Якість послуг дитячого прокату. Або що вам потрібно знати, коли ви звертаєтесь у прокат дитячих товарів.

Ми часто чуємо від наших клієнтів запитання: « А в якому стані ваші речі? Вони ж не нові?» « А звідки я знатиму, що ви повернете мені аванс?» «А там точно нічого не зламане?»»А якщо я щось зламаю, що мені робити?»

Інколи батьки, задумуючись над цим питаннями можуть взагалі не скористатись нашими послугами.А даремно!

Так, звичайно речі в прокаті не нові.І немає гарантії того, що ви їх не зламаєте.Але від того, наскільки хороший їх стан,від того, наскільки ми забезпечимо ваш комфорт у різних ситуаціях, пов’язаних з нашою послугою, залежить Ваше відношення до прокату дитячих товарів! А це – найголовніше!

Адже ми не боїмося здорової конкуренції. Ми боїмося фірм- одноденок, коли якась мамочка чи татусь нагромадивши купу речей після свого малюка, вирішують здавати дитячі речі в оренду ,щоб «даремно не валялись» .Так, можливо ціни у такої «фірмочки» будуть нижчі, тільки от в такому випадку ви не отримаєте того, що можете отримати від фірми прокату дитячих товарів, яка справді дбає про свою репутацію, і дотримується усіх вимог, які повинні були б виконувати усі, хто здає дитячих товари в оренду. І що ж станеться у такому випадку? Швидше за все, ви, розчарувавшись, відмовитесь від послуги дитячого прокату взагалі, адже ваші враження від сервісу  будуть не найкращі.

Ось чому ми вирішили написати для вас цю статтю!

Пам’ятайте, що звертаючись у прокат дитячих товарів, вам варто звернути увагу на такі речі:

1)      Наявність усіх нормативних документів, а саме: свідоцтва про реєстрацію ПП,свідоцтва про сплату єдиного податку,  мокрої печатки, дуже бажано було б побачити свідоцтво про реєстрацію торгової марки, хоча це не обов’язково.

2)      Наявність зручного,достойного сайту в інтернеті. В наш час усі підприємства, які планують розвиватись і забезпечувати якісний сервіс, а не «підзаробити в кризу» мають якісний сайт чи інтернет магазин.Такий інтернет ресурс потребує вкладень як часу, так і коштів. Зверніть увагу – не варто довіряти фірмам, які розташовують свої товари чи послуги на сайтах-візитках чи невеличких сторінках в соцмережах, адже такі інтернет ресурси можна як створити власноруч,так і швиденько видалити, не затрачаючи на це ні коштів ні часу.А отже і ваші кошти можуть зникнути разом із ними.

3)      Договір прокату.(Угода прокату). Це ще один елемент, який вартує уваги. Угода повинна бути складена кваліфікованим юристом, і забезпечувати вам повну гарантію того, що підписуючи її ви нічим не ризикуєте.Ви маєте право отримати свою копію угоди в оригіналі, з печаткою і підписом орендодавця.  Договір, який ви підписуватимете з нами, ми виклали на сайт у вільний доступ. Ви можете прочитати його тоді, коли вам зручно, без поспіху і хвилювання. Можете порадитись з тим, з ким вважаєте за потрібне. Можете подзвонити до нас, і перепитати про все, у чому сумніваєтесь.

4)      Наявність офісу,складу, чи шоу руму. Це в принципі не обов’язково, але дуже бажано. Беручи річ в оренду, ви повинні бути впевнені, що зможете її у будь-який момент повернути, не очікуючи на візит кур’єра. Коли є офіс- завдання набагато спрощується.Та й додає впевненості у тому, що вас не обмануть.А ще ви матимете можливість приїхати, побачити все на власні очі, перевірити і  вибрати те, що підійде саме вам.Ви не купуєте «кота в мішку». А з нашого офісу ви не вийдете без цукерочки чи печива,це ми вам обіцяємо!Не важливо берете ви річ, повертаєте чи просто приїхали подивитись.Ми дуже любимо, коли від нас ви виходите з усмішкою!

5)      Спосіб догляду за предметами прокату.Існує певний набір стандартів якості, за якими можна здавати дитячі речі на прокат.Після кожного прокату, річ в обов’язковому порядку розбирається.Кожна її частина обробляється гарячим паром та  чиститься з допомогою гіпоалергенних дитячих засобів, рекомендованих з 0 місяців, а текстильні частини перуться з допомогою гіпоалергенного дитячого порошку.Після цього річ збирається, перевіряється на працездатність, запаковується у стретч плівку, чи рідну упаковку, і в такому вигляді доставляється клієнту. В Європі такий набір стандартів називається «Cleaner than new»(«Чистіше, ніж нове»). В нашому прокаті, це дійсно так.

6)      Упаковка.Прокат дитячих товарів, що поважає себе, не буде привозити здавати вам речі у потріпаній коробці, сам вигляд якої заставляє вас сумніватись у своєму виборі. Ми постійно оновлюємо упаковки тих речей,які її потребують, або ж упаковуємо речі у стретч плівку, забезпечуючи таким чином їх чистоту та прекрасний стан.

7)      Фірми-виробники  речей, які вам пропонують. Брендові речі потішать вас не лише відмінною роботою, а й прекрасною якістю матеріалів, довговічністю, безпечністю, простотою експлуатації та безліччю приємних функцій. Не варто звертатись в прокат, який пропонує вам «якісний аналог». Так, вартість таких речей в рази нижча (відповідно і вартість прокату теж), але невже вам хочеться ризикувати здоров’ям і безпекою малюка?Власне в прокат звертаються розумні, економні батьки , які прагнуть забезпечити малюка усім най-найкращим, і при цьому не витрачати зайвих коштів.Такі виробники, як Chicco, Medela, Mommert, Medela, Fisher price, Graco, Brevi, CAM, Tiny Love, та інші,які ми вам пропонуємо, уже давно перевірені та схвалені найприскіпливішими клієнтами- батьками маленьких дітей.

Є й інші моменти, але це те, на що варто звернути увагу в першу чергу.

Ми не агітуємо вас звертатись саме у наш прокат, ми просто розповідаємо про те, на що ви маєте право, коли звертаєтесь у подібну службу!

Бажаємо вам лише найкращого сервісу, та вдалих рішень!