укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Тортики з підгузників

Шукаєте ексклюзивний,практичний, яскравий подарунок для новонародженого, на хрестини чи на перший день народження?

 Предмети гігієни, іграшки, одяг....Це все,звичайно, приємно, але такі подарунки швидко забуваються,так, як це просто корисні речі..

 Натомість, Baby Service пропонує Вам  прекрасне рішення - тортики, виготовлені з підгузників і декоровані іграшками,дитячою  косметикою, рушничками, елементами дитячого одягу....Всім тим,що таке необхідне для малят та їх батьків!

 Такий тортик- це море позитивних емоційі маленьке свято, яке запам'ятається надовго!

 Радість і захват на обличчі у мамусь, які отримали такий подарунок, просто неможливо описати- це потрібно бачити!

 Окрім того, це дуже практичний подарунок, оскільки тортик розбирається, і може повністю використовуватись для малюка!

Кожен тортик є ексклюзивним, оскільки матеріали для його виготовлення обираєте саме Ви!Ми представимо Вам лише варіанти "кулінарних" витворів , а яким буде саме Ваш- залежить від Вас самих!;)

Всі торти виготовлені із строгим збереженням усіх гігієнічних норм,підгузники ні в якому випадку не розгортаються,зберігаються у чистому приміщенні,і одразу після виготовлення загортаються в упаковку,що не дає тортику припасти пилом.

Вартість тортика розраховується в залежності від того,з чого саме ви захочете його створити(скільки підгузників використається,що ми покладемо всередину,чим прикрасимо,чи буде там букет з одягу,іграшки,косметика і т.д.) + ціна за роботу (до неї включено вартість декоративник матеріалів-бантиків,стрічечок,наклеєчок,фігурок іт.д та упаковка).

Матеріали на тортик(підгузники та додатки) ви можете купити самостійно(з моїми підказками) а можемо купити ми,і детально вам відзвітувати з допомогою чеків про вартість :-)

Отже ціна тортика =вартість матеріалів+ вартість роботи.

Вартість роботи залежить від складності тортика і коливається від 100 до 200 грн.телефонуйте, і ми домовимось!;-))