укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

Дитячі ваги напрокат у Львові.

Зручні, точні, надійні.

Наша доставка ваг для немовлят у Львові  - абсолютно БЕЗКОШТОВНА!

Працюючи з новоспеченими мамуськами вже багато років, ми, в Baby Service, розуміємо, як важко викроїти хвилинку, щоб приїхати навіть за необхідним,коли народжується малятко, тому,

МИ СТАРАЄМОСЯ ПРИВЕЗТИ ВАМ ДИТЯЧІ  ВАГИ  ПРОТЯГОМ РОБОЧОГО ДНЯ!

  • Або ж ви можете приїхати до нас в офіс Бебі Сервіс Львів за адресою:

     вул. Жовківська 22   ( Понеділок - п'ятниця з 10.00 до 18.00) 

  • Телефонуйте нам за будь яким з номерів:

 (097)909-87-24      (066)991-76-46    (093)931-97-82   

 

Навіщо вам брати дитячу вагу напрокат чи купувати вагу для новонароджених?

Найперша умова успішного грудного вигодовування – це спокійна мама! Так, так, не дивуйтесь! Як полюбляють казати  лактологи - молочко народжується в голові у мамочки. А який там спокій, якщо постійно думати про море речей пов’язаних із харчуванням і здоров’ям наших найдорожчих? Адже вага дитини до року часто є основним показником здоров'я мацьопиків. Чи достатньо дитинка з’їла (а у грудей, на відміну від пляшечки поділок немає, щоб це відслідкувати)? Чи достатньо ваги набрала? Чи вистачає мамусиного молочка, коли потрібне догодовування?
Навіть для звичайної консультації із лактологом чи педіатром краще знати точні цифри. Так ви завжди отримаєте кращі рекомендації від лікаря, і  зможете попередити якісь негативні моменти. А 120 гривень за місяць оренди – невисока ціна за це.
З електронними дитячими вагами ви завжди триматимете руку на пульсі. А також, і це справді  важливо, відпаде необхідність постійно відвідувати дитячу поліклініку щоб зважити дитинку, на часто збитих, неточних  вагах, і вислуховувати зойки чергового педіатра на тему «що ж ви так мало ( багато ) ваги набрали». А прокат дитячих товарів Baby Service допоможе вам ще й суттєво зекономити , так, як ми даємо можливість взяти дитячу вагу в оренду, і користуватись нею тільки тоді , коли вона справді потрібна.

Якісні електронні дитячі ваги? Які саме?

Довірте це питання спеціалістам прокату дитячих товарів Бейбі Сервіс ! У нас – справді  тільки найкращі моделі. Чому? Та тому, що від цього залежить і наша репутація (а ми нею страшенно дорожимо) і процвітання нашого бізнесу! Адже обрати річ в асортимент прокату означає не просто купити річ. Це означає купити річ, яка служитиме довгі роки, матиме гарантію та всі сертифікати якості, яка довго не втрачатиме вигляду і задовільнить усі потреби матусь та татусів. Які моделі з цим впораються? Правильно: тільки найкращі.

Яка  дитяча вага  підійде саме вам?

Як правило, якщо ваше немовлятко народилось вчасно, з нормальною вагою і здоровим, взяти напрокат електронну дитячу вагу із точністю 10г цілком достаньо. Таку дискретність мають  моделі Gamma, Mommert 6470, Mommert 6415, Mommert 6425. Якщо ж з певних причин потрібна точніша вага ,беріть в оренду вагу  Малятко, Mommert 6425 або Laika. Вони  зважують новонароджених із точністю до 5г.
Усі електронні дитячі ваги, які ми пропонуємо обладнані функцією фіксації ваги. Але в деяких моделях для цього потрібно натиснути кнопочку, а деякі роблять це автоматично. Також усі дитячі електронні ваги з нашого асортименту вміють віднімати вагу пеленочки при зважуванні.

Коли варто взяти дитячу  вагу напрокат?

Найкраще зробити це одразу після народження! Для цього просто зателефонуйте нам, і ми привеземо вагу в той самий день безкоштовно! А ще, прямо на місці, покажемо, як вона працює, відповімо на усі запитання, заповнимо угоду прокату, залишимо пам’ятку, як правильно зважувати немовлят,приємний подаруночок і гарний настрій!
Чому ми рекомендуємо орендувати дитячу вагу не через тиждень чи місяць після виписки із пологового? Тому , що ми знаємо, як часто зустрічається ситуація, коли батьки зваживши дитинку в кінці першого місяця життя, помічають недобір ваги, і починають панікувати. Набагато простіше взяти дитячу вагу вагу напрокат одразу. Мамочці, дитинці і всім, хто їх оточує потрібен спокій, гарний настрій, і впевненість, що все гаразд.

Як надовго вам буде потрібно взяти дитячу вагу напрокат?

Ніхто не знає, як саме розвиватиметься ваш малюк, і наскільки часто вам потрібно буде його зважувати. Найчастіше дитяча  вага потрібна лише1-2 місяці. Але вона насправді потрібна. Саме із цих причин купити дитячу вагу не завжди найкраще рішення. А от взяти дитячу вагу на прокат – саме те. Так ви палатите лише за час, коли вага вам дійсно потрібна. А відпала потреба – повернули, і все. Просто і зручно.
Мінімальний термін оренди дитячої ваги у нас-місяць.Чому? Тому, що це  дійсно мінімальний термін,який потрібен для того, щоб зрозуміти, як у вас ідуть справи з набором ваги чи лактацією. Записуючи показник ваги щодня , ви в кінці кожного дня зможете порівняти 7 чисел,а вкінці місяця підсумувати 4 цифри та зрозуміти, чи є потреба залишити вагу, чи можна її повернути.В крайньому випадку, у будь який момент ви зможете взяти її у нас в оренду знову, якщо виникне потреба. Чи приїхати до нас у офіс і у комфортних умовах зважити свою дитинку абсолютно безкоштовно на точній вазі без черг та очікувань.
Ми не обговорюємо подальший термін оренди ваги. Хто ж знає, як у вас підуть справи, і наскільки ретельно потрібно буде контролювати показники кількості з’їдженого молочка та приріст ваги. В перший місяць життя  вистачає зважувати дитинку один раз в день, чи після годування. Пізніше комусь потрібно контролювати циферки щодня, а комусь вистачає і один раз в місяць.

Ростіть веселими, і добре набирайте вагу!