укррус

Телефони у Львові

  • (097) 909-87-24
  • (093) 931-97-82
  • (066) 991-76-46
всі телефони

"День маминих розумників".Приєднуйтесь!

Якщо ви – мама чи тато, маєте маленьких дітей і прагнете, щоб вони були успішними й щасливими, то хапайте малечу і приходьте на День Маминих Розумників:

16 листопада, Палац мистецтв (2-й поверх), початок об 11-й годині.

Вхід – вільний!

мамині розумники

 

Чи не кожна молода мама після народження первістка переживає стан безпорадності й відчаю: будучи вагітною відвідувала різні курси, школи мам, читала багато спеціалізованої літератури, але коли народилося дитятко, прийшло усвідомлення, що нічого не знає. Де більшість мам шукає відповіді на запитання, котрі ставить реальне життя? В розмовах з колєжанками або в інтернеті, де, як відомо, ще треба вміти відрізнити «зерно від полови»…

Журнал «Мамин клуб» пропонує кращу альтернативу – спілкування з фахівцями: педагогами раннього розвитку, психологами, логопедами, педіатрами, продавцями розвиткових іграшок.

Запрошуємо турботливих батьків із дітками від 0 до 4 років на День Маминих Розумників, який відбудеться 16 листопада в Палаці мистецтв.

Протягом дня в актовій залі відбуватимуться інтерактивні зустрічі з фахівцями, котрі розповідатимуть батькам про розвиток діток до 4 років: починаючи від раннього розвитку тіла (займає 70% ресурсу дитини на першому році життя) та емоцій (через які малеча розповідає про свої потреби) до розвитку мовлення (вміння не тільки правильно вимовляти літери, але й формулювати думки) та інтелекту (звісно, в ігровій формі). Ведучими цих зустрічей з батьками будуть: Ольга Шнайдер (педагог раннього розвитку, керівник РЦ «Мацьопа»), Роман Андрієвський (психолог, психотерапевт, член Української Спілки психотерапевтів та Львівської обласної Асоціації практикуючих психологів, психологічна студія «СЕНС»), Мар’яна Варгин (спеціаліст I кат., логопед медико-логопедичного центру «Світава Галицька»),Ірина Бібо (тренер-викладач з шахів, СДЮШОР «Дебют»).

Паралельно в фойє перед актовою залою розгорнеться міні-виставка. Тут батьки зможуть поспілкуватися з педагогами львівських дитячих центрів розвитку, ознайомитися з якісними розвитковими іграшками, а малеча – попрактикуватися в різних видах творчості та вивченні англійської мови.

Спеціально до Дня Маминих Розумників журнал «Мамин клуб» випускає довідник «Мамин записник: де виховати розумника у Львові?»:

– Коли у нас виникла ідея видати цей довідник, ми зіткнулися з проблемою: у Львові безліч різних центрів, творчих студій, організацій, котрі займаються маленькими дітками, але немає єдиного реєстру. Інформація є невпорядкованою, стихійною, – розповідає головний редактор журналу «Мамин клуб» Світлана Рудєва. – Тому наш «Мамин записник» у певній мірі є унікальним. Принаймні, ми спробували надати батькам найповнішу  інформацію про те, хто у Львові займається з дітками-дошкільнятками.

Кожна сім’я, яка відвідає День Маминих Розумників, гарантовано отримає «Мамин записник: де виховати розумника у Львові?».

Протягом цього Дня на відвідувачів чекає ще багато інших цікавих сюрпризів та подарунків від партнерів журналу «Мамин клуб». А у фінальній його частині – ще й зустріч із чарівною львівською співачкою Андріаною, котра 17 жовтня вдруге стала мамою.

Отож, якщо ви – мама чи тато, маєте маленьких дітей і прагнете, щоб вони були успішними й щасливими, то хапайте малечу і приходьте на День Маминих Розумників:

16 листопада, Палац мистецтв (2-й поверх), початок об 11-й годині. Вхід – вільний!